fbpx

Merr flakë në ecje një automjet në Sarandë, zjarrfikësja dhe policia mbërrijnë në vendngjarje

unnamed-2-1.jpg

Një automjet me targat AA 515 ET ka marrë flakë në ecje në Sarandë.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Qafa e Gjashtës.

Zjarrfikësja dhe policia janë tashmë në vendngjarje.

Nuk ka informacion për të dëmtuar në këtë ndodhi.

Autoritetet përkatëse po punojnë për të përcaktuar shkakun e zjarrit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303