fbpx

Merret vendimi i papritur, opozita fillon protestat në rrugë, ja datat

basha-proteste.jpg

Zbardhen detaje nga mbledhja e Lulzim Bashës me krerët e Partisë Demokratike në rrrethe

Mbledhja e Këshillit të Kryetarëve ka përfunduar pak çaste më parë dhe mësohet se Basha ka vendosur të zhvillojë protesta masive kombëtare në 20 apo 22 shkurt.

Gjithashtu Basha ka udhëzuar të tjët të jenë në gatishmëri për zgjedhje të parakohshme.

Kryedemokrati pritet të zhvillojë mbledhje edhe me anëtarët e ish-grupit parlamentar të PD-së.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303