fbpx

‘Mesazhe fyese’, Ermal Mamaqi poston foton: Ja ç’më shkruan Elvana Gjata

Sërish vijojnë ‘përplasjet’ me plot humor në rrjete sociale mes Ermal Mamaqit dhe Elvana Gjatës.

Ka qenë Ermali që i ka dërguar asaj një foto me djalin e tij Jolein, ndërsa Elvana ia kthen: “Po Joeli pse del vetëm me qenin në foto”.

“Zbulohen të tjera mesazhe fyese nga @elvanagjataaaa dhe këtë herë në Ëhatcupin personal timin. Edhe gocën time personale ta kisha nuk do e fussha në shpi. Po iki të pi gotën e kosit. Ja pra miq…”, shkruan Ermali teksa i bën foto bisedës private