18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mësoni se si çdo shenjë horoskopi hakmerret ndaj armiqve

spot_img

Të gjithë ne kemi të paktën një person që e konsiderojmë si armik. Shenja jonë zodiakale tregon se si i trajtojmë armiqtë tanë. Zbulojeni:

Dashi

Dashi është një shenjë konkurruese, kur vendos të arrijë një qëllim, askush dhe asgjë s’mund ta ndalojë. Armiku numër një është pikërisht ai që përpiqet ta pengojë. Por nuk do t’ia dalë kurrë!

Demi

Demit i pëlqen të luajë ulët. Kur nuk i pëlqen një person thjesht e injoron dhe nuk i jep rëndësi.

Binjakët

Binjakët përpiqen ta konkurrojnë armikun e tyre duke përdorur dinakërinë dhe inteligjencën. Janë shumë të zotët me fjalën.

Gaforrja

Gaforrja ka avantazhin e të qenit shumë besnik. Nëse e kupton që një person po përpiqet ta fusë në telashe, nuk do ta ketë problem ta pyesë me ndershmëri se cili është problemi i tij.

Luani

Është e vështirë për një Luan të ketë një armik, por në fakt, nuk ka asnjë problem në këtë drejtim. Nëse është dikush që nuk i pëlqen, thjesht injorojeni.

Virgjëresha

Virgjëresha i trajton armiqtë e saj si armiq të vërtetë dhe do të bëjë gjithçka për t’u hakmarrë.

Peshorja

Peshorja gjen një kompromis në çdo situatë, madje edhe me një armik.

Akrepi

Akrepi është shenja më hakmarrëse e zodiakut. Harkmarrja është një pjatë që duhet të shërbehet e ftohtë dhe Akrepi e di mirë këtë.

Shigjetari

Mënyra më e mirë për t’u përballur me nja armik është ta injorosh atë.  Shigjetari nuk ka kohë për të qëndruar pranë njerëzve që nuk i interesojnë.

Bricjapi

Bricjapi nuk ndalet së luftuari kundër armikut të tij derisa të ndihet i kënaqur.

Ujori

Ujori është një person vetmitar dhe nuk humbet kohë me një armik. Injorimi është arma më e mirë për këtë shenjë.

Peshqit

Peshqit kanë një armik? Atëherë gjërat janë keq. Ata nuk e pranojnë që dikush të ketë një përshtypje të keqe ndaj tyre. Janë të ndjeshëm dhe nuk presin që dikush t’i lëndojë. Fatkeqësisht në jetë ndodh shpesh të takojmë njerëz të këqij dhe Peshqit duhet ta pranojnë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat