fbpx

Meta e nis punën nga Kalabria, ja mesazhi i veçantë që jep….

Kreu i Shtetit e ka nisur ditën e punës sot në Kalabri, aty ku do të marrë pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, “këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar”, shkruan Presidenti Meta në një postim në FB.

“Mirëmëngjes nga Kalabria, nga ky vend i mrekullueshëm, ku sot do të kem kënaqësinë të marrë pjesë në konferencën kushtuar Antonio Gramshit, këtij personaliteti të shquar italian dhe shqiptar”.