fbpx

Meta flet për dekretimin e Lleshit: Kemi kohë deri në …

Ilir-Meta1.jpg

Presidenti Ilir Meta është pyetur sërish sot nga gazetarët në lidhje me dekretimin e Sandër Lleshit si ministër të Brendshëm, duke qenë se sot skadon afati.

Në propozimin e parë të Kryeministrit Presidenti Meta e hodhi poshtë, por Rama vendosi që të dërgojë sërish të njëjtin emër, pasi e emëroi dhe zv/ministër.

‘Kemi kohë deri në darkë, kur të komunikoj me gazetarin Arjan Çani. Tani po shkoj në zyrë’, është shprehur presidenti Ilir Meta për gazetarët.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *