Meta nuk ndalet, kësaj radhe mbledh boronica

Presidenti i Republikës, Ilir Meta na suprizon çdo ditë me fotot që poston nga pushimet verore.

Së fundmi, ai ka postuar një foto, ku shihet duke mbledhur boronica.

Meta duket mjaft i buzëqeshur dhe i veshur me rroba sportive

‘Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo’, shkruan Meta.