fbpx

Meta: Numrin e Gruevskit? Nuk kam as numrin e Ramës

meta-6.jpg

“Jo vetëm numrin e Gruevksit, por as numrin e Ramës nuk e kam. Po komunikojmë përmes shefave të kabinetit dhe sekretarëve”.

Kjo ishte përgjigja e Metës në “Open” ndaj deklaratave të bëra nga kryeministri Edi Rama më herët gjatë kësaj jave në një emision televiziv.

Kur Nikollë Lesi i tha kryeministrit që t’i merrte numrin Gruevskit që ta kishte rezervë, Rama iu përgjigj se do t’ia merrte Presidentit Meta.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *