fbpx

Meta poston foto mes vreshtit: Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon

Screenshot_6-10.jpg

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur natyrën për të kaluar këtë të dielë.Ai ka ndarë një foto në një vresht. Meta shprehet se vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre duke uruar bereqet për sezonin e ri.“Vreshtarët janë gati të vjelin prodhimet e tyre. Me bereqet dhe mirëqenie qoftë ky sezon për ta!”, shkruan Meta.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303