fbpx

Meta publikon foton me Krasniqin, jep mesazhin e fortë

Presidenti Ilir Meta ka takuar sot kampionin e ri të botës në boks, Robin Krasniqin.

Meta shkruan se Puna, përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese.

“Kënaqësi e veçantë të takoja Kampionin e ri të botës në boks, në versionin WBA dhe IBO, Robin Krasniqi. Puna, përkushtimi dhe sakrificat e tij drejt suksesit, janë frymëzuese! Krenar për ty Robin,” shkruan Meta krahas postimit.