fbpx

Mezi po e prisnit? Del traileri i pjesës së dytë të filmit “365 Days”

day.jpg

Më 27 prill do të shfaqet në Netflix pjesa e dytë e filmit “365 Days”. Një nga aktorët protagonist, Michelle Morrone, e ka njoftuar lajmin në rrjetin social Instagram.

“Pritjes i erdhi fundi. Massimo dhe Laura janë kthyer. 365 Days ‘This Day’ po vjen në Netflix, 27 prill. Jeni gati?!”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303