fbpx

Mikja e tij e shtrenjtë dha frymën e fundit/ Arjan Konomi drithëron: Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell…

ndahet.jpg

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar në rrjetin social Instagram i pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikes së tij Hueyda El Saied.

“Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënfe plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar”, shkruan Konomi.

foto foto 1 foto 2 foto 3
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303