27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher i japin dhuratën më qesharake të Krishtlindjeve këtij çifti

spot_img

Pak javë na ndajnë nga Krishtlindjet dhe çifti i famshëm i aktorëve Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë nisur të shpërndajnë dhuratat.

Ashton dhe Mila kanë hyrë në frymën e festave duke iu dhuruar një tjetër çifti të famshëm, një dhuratë shumë qesharake dhe origjinale.

Në  një foto të përbashkët në instagram ditën e premte, Shepard dhe Kutcher mbanin me krenari në duar një perde gjigande dushi me një foto të Milës dhe bashkëshortit të saj Ashton, ku duken duke buzëqeshur.

“Çfarë dhurate bujare për Krishtlindje nga familja Kunis-Kutcher”, thotë Shepard.

“Një perde e bukur dushi për banjon e papafingos!”

Kjo nuk e ndaloi Kunis që ti dhuronte një perde dushi.Duke qënë se banjoja e papafingos se Shepard nuk ka derë.

Perdja është në të vërtetë një shaka mes dy çifteve, të cilët kanë një miqësi të ngushtë mes tyre.

Duke mos harruar se bashkëshortët e dy aktoreve ( Ashton Kutcher dhe Dax Shepard) janë shokë edhe aktoret Mila Kunis dhe Kristen Bell përvecese mikesha edhe kanë luajtur bashkë në disa filma, si “Bad Moms” si dhe “A Bad Moms Christmas”.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat