21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth finalizojnë procesin e ndarjes së tyre

spot_img

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë zyrtarisht beqarë. Sipas dokumenteve ligjore të marra nga TMZ, një gjyqtar tashmë ka nënshkruar për të përfunduar divorcin e ish-çiftit.

Dyshja raportohet se finalizuan kushtet e ndarjes së tyre këtë dhjetor të kaluar. Për shkak se ata kishin një kontratë paramartesore dhe nuk kishin fëmijë, ndarja e pasurisë ishte një proces dukshëm i qetë dhe i shpejtë.

Hemsworth paraqiti kërkesë për divorc në gusht të vitit të kaluar, duke përmendur dallime të pakonkurueshme.

Regjistrimi i divorcit erdhi më pak se një vit pasi çifti, të cilët u lidhën për gati një dekadë, u martuan në Franklin të Cyrus-it, Tenesi, në shtëpi.

Sipas E!News, çifti ishin duke shpresuar të tejkalonin problemet e tyre për muaj të tërë para ndarjes së tyre zyrtare. Oraret e ngjeshura të çiftit të dikurshëm, të kombinuara me një kohë të gjatë, përveç kësaj luajtën një rol në prishjen e lidhjes së tyre.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat