fbpx

Miley Cyrus e nis vitin duke reflektuar/ Kujton momentet më të bukura me ish bashkëshortin(VIDEO)

Screenshot_1-1.png

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus reflektoi dhe u kthye pas me një video të dekadës. Ylli reflekton në dekadën e kaluar me video 10-minuta që paraqet ish-bashkëshortin, Liam Hemsworth.

Aristja i tha lamtumirën një dekade që pati shumë evente.

Si nga jeta e saj private edhe nga ajo personale, si problemet në martesë, ndarja me bashkëshortin të gjitha përmblidhen në një video 10 minuta.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303