Miley Cyrus konfirmon martesën me fotografi të ëmbla

 

Duket sikur thashethemet janë të vërteta – Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë të martuar.

Të mërkurën, ylli 26-vjeçar i popit shkoi në Instagram për të ndarë një pjesë të vogël të fotografive të ëmbla të saj me aktorin e “Ditës së Pavarësisë: Rigjallërimi”, në atë që duket të jetë nga dita e dasmës së çiftit.

View this post on Instagram

This is probably our one – millionth kiss ….

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

“Kjo është ndoshta puthja jonë e njëmiliontë …” Cyrus titroi një foto të çiftit që ndan një puthje.

Në një tjetër foto, cifti është parë përqafuar me njëri-tjetrin. Cyrus është veshur me një fustan të fildishtë të gjatë dhe e rene tek supet. “Asgjë nuk prishet si një zemër” shkruante duke iu referuar datës kur çifti lidhi martesën . Në postin e saj të fundit, Cyrus thjesht kapte një foto të Hemsworth duke e mbajtur atë: “10 vjet më vonë …..” Aktori australian gjithashtu ndau fotografinë në Instagram, duke shkruar me ëmbëlsi: “Dashuria ime ❤️”. /real-news.tv/

View this post on Instagram

12.23.18

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

View this post on Instagram

10 years later …..

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Lër një koment