fbpx

Miliarderi habit me ftesën ndaj së dashurës: “Le të bëjmë histori…”

66636360_155265782192711_8394899248080723306_n.jpg

Dizenjuesi i famshëm gjerman, Philipp Plein po tregon sërish për publikun se tani e ka më seriozisht se kurrë me të dashurën e tij, LuciaBartolin.

Kjo dashuri e ‘çmendur’ vjen pas shumë lidhjeve të dështuara që dizenjuesi tha se ato ishin ‘perfekte’.

Tri lidhje serioze në 6 muaj? Ja “viktimat” e miliarderit

Në përmujorin e tyre të 5-të, dizenjuesi gjerman i ka dedikuar një postim në Instagram modeles bukuroshe:

5 muaj bashkë. Çdo ditë bashkë dhe kurrë nuk kemi patur një zënkë apo argument. Ti je gjithmonë e buzëqeshur, që nga moment kur zgjohemi. Më mund katër herë kur luajmë shah. Je bërë mikja ime më e mirë dhe partnerja në krim. Le të grabisim bankën bashkë dhe të bëjmë histori!” shkruan 41 vjeçari.

Nëse Lucia është vërtetë shpirti binjak i Philipp, kjo mbetet për t’u parë.

./real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303