fbpx

Milioneri i njohur: Gruaja më le të bëj gjëra të shfrenuara

2F141BE200000578-3347349-image-a-58_1449351663136.jpg

Travers Beynon është një ndër milionerët më të njohur në të gjithë botën.

Ai njihet për jetën e shfrenuar që bën. Beynon është trashëgimtar i një pasurie prej miliona dollarësh.

Në vilën e tij që ndodhet në Australi, ai zhvillon shpesh festa të çmendura, në të cilat janë kaluar edhe limitet duke kryer edhe marrëdhënie të shfrenuara dhe shthurura.

Milioneri 46-vjeçar është i martuar me një 27-vjeçare, prej 8 vitesh.

Çdo grua do e kishte të vështirë të jetonte me një burrë të tillë, por 27-vjeçarja se ka aspak problem.

46-vjeçari thotë se bashkëshortja e tij nuk është aspak xheloze.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303