fbpx

Ministrisë së Jashtme ‘i bie zjarri’, në flakë kati i fundit i godinës

Screenshot_1-34.png

Godina e Ministrisë për Europën dhe Punët e Jashtme është përfshirë nga tymi.

Zëdhënësja e ministrisë, Edlira Prendi, njoftoi mediat se nuk bëhet fjalë për një zjarr, por një problem me kondicionerin.

Sipas saj, nuk ka asnjë rrezik për punonjësit dhe se situata është nën kontroll.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *