fbpx

Ministrja Ogerta Manastirliu shfaqet që në mëngjes dhe jep lajmin e bukur

manastirliu.png

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu me anë të një statusi në rrjetin social Facebook ka dhënë një lajm të mirë. Manastirliu bën me dije se një nënë ka sjellë në jetë trinjakë shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Alteo, Arsli dhe Alesia  shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ju uroj javë të mbarë dhe ju ftoj të tregoni kujdes për zbatimin e rregullave antiCOVID #maskë, #distancë, #higjienë dhe të shmangni lëvizjet e panevojshme

#RuaniShëndetin

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303