fbpx

Miriam Cani pozon topless, duket si engjëll

Screenshot_2-19.jpg

Kengetarja Miriam Cani ka publikuar këngën e saj më të re “Ne Parajse” tre ditë më parë, pas këtij suksesi,

mbrëmjen e djeshme ka hedhur një foto në Istagram  paska ndryshe nga herët e tjera

Miriami nuk është  e njohur për një stil ekstravagant apo provokues dhe fotot ku ajo tregon trupin dhe format  janë të pakta.

Ketë here ajo ka zgjedhur një foto ku shfaqet “topless”, por pa treguar asetet.

Ne fakt ne këtë foto ajo shfaq bukurinë e saj natyrore me një makijazh të lehtë, flokët e kapur dhe kurorën si aksesor.

Mund te themi se edhe pas kësaj fotoje komentet e fansave kane qene pozitive pasi ajo duket tamam si një engjëll dhe nuk ka dal aspak nga natyra e saj e ëmbël

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *