fbpx

“Mjafton dorëheqja e Ramës”/ Meta në protestë: Tronditje e madhe, nuk kemi luksin të dëgjojmë përrallat e tij

metaaa-679x375.png

Meta: Shqipëria nuk e ka luksin që në këtë tronditje të madhe të dëgjojë përrallën mos e teproni me politikën se po na prishni imazhin në Ballkan për turizmin. Një kryeministër i papërgjegjshëm që ka ligjin dhe nuk e zbaton, ministrat duhet të ndiqen penalisht për shpërdorim detyre. Është shpirti i protestës, prindërve që duan fëmijët e tyre qe duhet të lëvizin sa më shpejt.
Mjafton dorëheqja e Ramës, më mirë një sesa 3. Këtu kemi të bëjmë me një bandë, jo me instituciione.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303