16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Modele dhe këngëtare, Oriola Marashi shkëlqen me këngën..

spot_img

Eros Grezda po vuan për të arritur të kthehet në fushë, pas disa operacioneve dhe kohëve të gjata në rikuperimin e tij, por në shtëpi aika një ngushëllim të madh.Sulmuesi prej më shumë se një viti është i lidhur me modelen e njohur Oriola Marashi. Bukuroshja korr vazhdimisht sukses në modeling, por ka edhe një tjetër talent: këngën.Bukuroshja ka kënduar në një festë mes miqsh këngën e bukur dhe të vështirë për t’u arritur vokalisht: Shalloë të Lady Gaga. Marashi e “qan” fare.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat