28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Modeli i xhinseve të 2018-ës jashtë mode, vjen trendi i ri i 2019-ës

spot_img

Xhinset e ngushta të tregojnë shumë bukur linjat trupore, por duhet të pranojmë se nuk janë edhe aq shumë të rehatshme.

Ato të mundojnë për t’i veshur dhe njëkohësisht të pengojnë kur ulesh.

Ndoshta për këtë arsye ato kanë ardhur duke u ndryshuar vitet e fundit.

Përgjatë vitit 2019 xhinset mbizotëruese do të jenë ato të lirshmet që të bëjnë të dukesh plot stil. Janë të lehta për t’u kombiuar pasi ato shkojnë me të gjitha bluzat apo këpucët që keni në garderobë.

Epoka e xhinseve të gushta ka përfunduar, ndaj bëni mirë të filloni t’i zëndësoni./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat