fbpx

Modelja bie për vdekje nga kati 22-të, pasi u tha miqve se ndjehej e vetmuar

mod.png

Një modele erotike ruse e rrjeteve me pagesë dhe atyre pornografike ka rënë për vdekje nga një pallat rezidencial në St Petersburg.20 vjeçarja Kristina Lisina, e cila përdorte emrin “e skenës” Kristina the Foxx, gjeti vdekjen dje pasi kishte rënë nga një dritare e katit të 22-t. Rrethanat e ngjarjes ende nuk jane sqaruar nga autorietet.I dashuri i saj, i njohur si Rustam M. dha lajmin në rrjetet sociale për ndejkësit e shumtë të vajzës, teksa bënte apel për ndihmë me kostot e funeralit.Policia tha se viktima u gjet e vdekur teksa në dorë mbante një monedhë me mbishkrimin: “Do të jesh gjithmonë në zemrën time”.Miqtë thonin se kohët e fundit ajo fliste për faktin e ndjehej e vetmuar dhe se donte të niste një familje.Ajo kohët e fundit kishte blerë apartamentin në Shën Petersburg, por nuk ishte e qartë nëse ishte apartamenti i saj nga ku ra për vdekje.Autoritetet ruse që po hetojnë vdekjen e saj ende nuk kanë komentuar mbi dyshimet e tyre.Në pamjet e deritanishme të kamerave të sigurisë gruaj shihej që hynte në apartament me humor të mirë, pak pak rënies.Kristina, me origjinë nga Siberia, ka thënë në ma parë se hyri në industrinë e pornografisë pas nuk i pëlqente puna në bankë.

“U vendosa në Shën Petersburg nga Krasnoyarsk, punova në bankë për vetëm pesë ditë, e kuptova që nuk më interesonte”, ka thene ajo.

Hetimet vazhdojnë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303