29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Modelja “Black Barbie”

spot_img

Modelja australiane, Duckie Thot është cilësuar si “black barbie”.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale por jo vetëm.

Shumë kompani të modës e duan pranë vetes Duckien, por për të i gjithë ky suskes nuk ka qenë kaq i lehtë.

Sipas “Bright Side”:

Hapi i parë që e çoi atë drejt plotësimit të ëndrrës, ishte pjesëmarrja në ‘Australia’s Next Top Model’. Ajo ka qenë vetëm 17 vjeç kur u bë pjesë e televizionit, por ka qenë gjithmonë e kritikuar nga stilistë që nuk dinin si të kujdeseshin për flokët e saj. Edhe fansat gjithashtu, nuk e kanë pëlqyer në fillim, pasi askush nuk besonte se bukuria e saj ishte natyrale, pa fotoshop dhe pa operacione plastike. Kolegët e saj në botën e modelingut, nuk janë treguar shumë të mirë me të, pasi e kanë thërritur me pseudonime të shëmtuara.

Sipas modeles bukuria mund të ketë shumë fytyra./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat