fbpx

Modelja e famshme çmend rrjetin me bikinin e saj

kkkk.jpg

Modelja e njohur, Jojo Babie edhe një herë ka treguar format e saj të famshme. Ajo ka pozuar vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë teksa dukej ‘bombastike’.

 

Jojo ekspozoj gjoksin seksi dhe belin e hollë ndërsa flokët e gjata bionde dhe grimi i lehtë ia kompletonin dukjen.

Kujtojmë që Jojo bëri famë pikërisht ka linjat e saj ndërsa është njëra nga modelet më të famshme të Instagramit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303