fbpx

Modelja e kolme “hallakat” Turqinë me gjoksin e saj

Modelja bukuroshe dhe mjaft e kolme, Rhian Sugden ka ngritur temperaturat me bikini të verdha ku ka treguar disa foto seksi nga resorti turk ku thuhet se po feston përvjetorin e martesës.

Ajo është dukur tepër “hot” në resortin turk teksa po feston me bashkëshortin përvjetorin e parë të jetës së bashku.

Modelja e kolme (33), ka treguar gjoksin e saj seksi si edhe të pasmet e saj në Antalya.