fbpx

Modelja e njohur rrëfehet për jetën private: Nuk kam kohë të…

Supermodelja e cila është pjesë e botës së modelimit për më tepër se tri dekada dhe komentohet shumë mbi jetën private ka vendosur të ndajë disa detaje nga jeta sentimentale.

Naomi Campbelli gjatë një inteviste për  WSJ Magazine ka thënë se është duke e marrë me qetësi jetën e saj të dashurisë.

“Të jesh beqare nuk do të thotë që je i vetmuar. Unë nuk kam kohë të ndjehem e lodhur, dhe unë nuk kam kohë të jem e vetmuar”, ka thënë Campbell.

/real-news.tv/