fbpx

Modelja e Play Boy bën tatuazh fytyrën e futbollistit në vendin intim

Miss-BumBum-winner-Suzy-Cortez-flaunts-perky-butt-in-sexy-Wonder-Woman-photoshoot-1.jpg

Modelja braziliane e Playboy ka guxuar të bëjë tatuazh një prej futbollistëve të preferuar.

Si një fanse e madhe e Lionel Messit, ajo ka zgjedhur që të bëjë portretin e tij në një vend tepër intim.

Me anë të disa fotografive, 29-vjecarja brune duke e ulur pranë artistit që po i realizon fytyrën e futbollistit me famë botërore.

“Meqenëse bëra tatuazhin e mburojës së Barcelonës në prapanicë, unë mendoja të bëja një tatuazh tjetër për të nderuar lojtarin më të mirë në histori. Unë e komentova këtë për herë të parë në një intervistë televizive gjatë udhëtimit në Meksikë kur fitova Miss Butt World. Ishte një premtim dhe unë do e mbaja atë”, tha Suzy.

Nuk dihet si do reagojë bashkëshortja e futbollistit Lionel Messi, Antonella Roccuzzo pas këtyre fotografive.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303