fbpx

Modelja nis procedurat e divorcit me futbollistin e famshëm

Screenshot_30-4.jpg

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng janë ndarë. Gazeta italiane ‘Oggi’ ka zbuluar detaje nga ndarja e futbollisit të njohur dhe modeles italiane.

Mes të tjerash gazeta shkruan se Melissa i është drejtuar avokatit të saj për të nisur procedurat e divorcit me futbollistin.

Kështu ndarja e tyre është konfirmuar. Çifti janë të martuar prej 7 vitesh dhe janë prindër të një djali, i quajtur Maddox.

Mësohet se Melissa dhe Boateng edhe pushimet e Krishtlidjeve i kaluan të ndarë.

melissa_satta_kevin_boateng_maddox_645.jpg

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303