fbpx

Modelja pozon nudo, për pak thyen rregullat e Instagramit

Modelja me famë botërore, kësaj here shfaqet ‘topless’.

Emily Ratajkowski, në disa foto të publikuara, është zhveshur, teksa tregon belin e hollë dhe të pasmet bombastike.

28-vjeçarja, vjen me një shikim ‘të zjarrtë’ ku mban gjoksin me duar, kështu nuk shkeli udhëzimet e komunitetit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

in•am•o•ra•ta- a person’s female lover. Exciting things coming this week to @inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on