Modelja sfilon me reçipetat 1 milion dollarëshe

Screenshot_4-9.jpg

Më në fund është zbuluar se cila modele është përzgjedhur për të sfiluar me reçipetat ikonë ‘Fantasy Bra’.

Modelja me fat është Elsa Hosk, e cila ka ndjekur hapat e Tyra Banks, Claudia Schiffer, Heidi Klum, Gisele Bundchen, Miranda Kerr dhe Adriana Lima, të cilat kanë veshur të gjitha “Fantasy Bra”, një traditë që filloi në vitin 1996.

Reçipetat janë krijuar nga Atelier Swarovski duke përdorur 2000 diamante “Swarovski” dhe u deshën 930 orë për ta realizuar

scroll to top