24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Modelja shpenzon 165 dollarë për një palë çorape

spot_img

Modelja e njohur Gigi Hadid ka qenë e pranishme në Javën e Modës në Paris.

Gigi kishte zgjedhur një veshje të veçantë duke i kushtuar mjaft rëndësi një detaji.

E kemi fjalën për çorapet.

E veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë pana dhe rozë Gigi e kishte kombinuar atë me një palë çorape ‘Prada’ të cilat kushtojnë as më shumë e as më pak se 165 dollarë.

Por kjo nuk është e vetmja herë që modelja i vesh.

Epo sigurisht kushtojnë 165 dollarë nuk ka se si mos të vishen prapë.

Ajo i ka veshur gjithashtu edhe për ditëlindjen e të dashurit të saj duke i kombinuar me një fund dhe një palë kambale të verdha.

Veshja e saj  ka qenë pjesë e pasarelës së ‘Prada’ në vitin 2018 dhe arrin një çmim prej  2,295 dollarë./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat