Modelja shqiptare ndez Instagramin, pozon me të brendshme

Një nga modelet tona të famshme e cila po vazhdon karrierën e saj jashtë kufijve të Shqipërise  në një postim në Instagram, Dorina Gegiçi ka realizuar një video ku ajo duket superseksi derisa sfilon në të brendshme.

E duket se ajo është në xhirime të një reklame për këto të brendshme, derisa asaj i duket edhe gjoksi i saj i tejdukshëm.

Dorina është duke vazhduar karrierën jashtë trojeve shqiptare si modele, ku ka sfiluar në Singapor dhe në Neë York, ku po sfilon për veshje të ndryshme.