fbpx

Modelja shqiptare, në bikini ‘bombë’ fare

Modelja shqiptare, Xhesika Beberi  ka linja që secila femër do t’i ëndërronte. Biondina seksi së fundi ka filluar pushimet në bregdetin shqiptarë, dhe nga ku nuk munguan pozat joshëse.

Xhesika publikoj një video ku edhe tregoj format e saj atraktive e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të zezë, teksa ia shtoi dhe më shumë hijeshinë detit. Ndryshe, prej kohësh ajo është zhvendosur në Amerikë për të vazhduar karrierën si modele ndërkombëtare.

 

View this post on Instagram

 

Si dalin pjeshkat nga deti 😝🤪 My favorite beach in the whole world ❤️ #albania

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on