Modelja shqiptare Tika Camaj i vë flakën rrjetit me këtë foto

Shqiptarja e famshme, modelja e Victoria’s Secrets, Tika Camaj, vetëm nëpërmjet fotos së mëposhtme ka ndezur rrjetin dhe reagimet e mijëra fansave.

Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

/Real-news.tv/