fbpx

Modelja ‘thumbon’ prezantuesen e njohur shqiptare: Rregullonte bluza e pastaj u bë autore në “Top Channel”

Screenshot_3-14.png

Në programin “Best Deal” , vajza e deputetes së PD-së, Albina Deda, Ada ka thumbuar çiftit më të ri të showbizit, pikërisht Gracianon dhe Argjirën.

Keisli: Mua më mek ky çifti Graciano me Argjirën.  Më mekin shumë, bëjnë si super Vipa, i shikoj kudo.

Ada Deda: Argjira e nisi te Topi duke rregulluar disa bluza e pastaj u bë autore e “She’s on Top” dhe prezantuese. Dilte te “E diell” në Top Channel, merrte një bluzë e priste mëngët e vishte gjasme në tre mënyra dhe kaq u bë e famshme.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303