fbpx

Moderatorja e njohur Ellen Degeneres, infektohet me koronavirus

michael_rozman_warner_bros_20180404_15129_0056r-h_2020.jpg

In this photo released by Warner Bros., a taping of "The Ellen DeGeneres Show" is seen at the Warner Bros. lot in Burbank, Calif. (Photo by Michael Rozman/Warner Bros.)

Moderatorja e famshme amerikane, Ellen DeGeneres ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një postimi në Twitter.

DeGeneres u shpreh se ndihej “mirë tani”, dhe shtoi se do të “rikthehej” pas pushimeve.

Ndërsa, sipas produksionit që ajo drejton, Ellen e ka transmetuar emisionin e saj, duke respektuar protokollet e Covid-19 dhe ende nuk dihet se ku është infektuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303