Moderatorja poston foto me bikini por diçka nuk shkon…

Moderatorja e njohur kosovare,Liberta Spahiu, ka postuar edhe një herë foto atraktive nga pushimet.

Ajo në llogarin e sajë në Instagram publikj një fotografi e veshur në bikini dhe dukej në formë të shkëlqyer.

Prezantuesja e njohur ka vënë në pah linjat e saj trupore, ndërsa dukej mjaft tërheqëse me bikini me ngjyrë blu dhe me një kapele verore në kokë.

View this post on Instagram

Krejt n’rregull…vec qikjo perde qelloj pa hekuros 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Por, ishte një detaj i vogël që moderatorja ka theksuar që ia prishi foton.

Gjithçka në rregull, por kjo perde qëlloi e pa hekurosur”, ka shkruar Liberta me shaka.

Liberta është mjaft e komentuar në mediat rozë dhe padyshim konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.