fbpx

Moderatorja rrëzohet në mes të rrugës, vret gjunjtë, nxjerr foton

Moderatorja Nevina Shtylla është rrëzuar në rrugë dhe ka vrarë gjunjtë. Këtë incident e ka bërë vet ajo me dije në një postim në Instastory.

“E që thoni juuuu… Goca sa një lopë shkon e bie mes rrugës e i bën gjunjët si fëmij 5 vjeç, 1 javë para emisionit. Nisim në datë 27 meqë ra fjala”, thotë ajo.