Moderatorja e njohur shet shtëpinë që të lajë borxhet

Nuk po shkojnë aspak mirë gjërat për moderatoren britanike, Katie Price pas divorcit të tretë.

Së fundmi ajo ka marrë një gjobë prej 1.300 paundësh, pasi i ka dhënë makinës në gjendje të dëhur dhe e kishte pa sigurime.

Por fati i keq i aktores nuk mbaron me kaq, pasi ajo është dënuar që të mos e ngasë makinën për tre muaj.

Mediat britanike raportojnë së moderatorja po mundohet që të bëjë gjithcka që të mos përfundojë në varfëri.

Mësohet se ajo ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj 2 milionë dollarëshe vetëm që të lajë disa borxhe.

/real-news.tv/