fbpx

Moderatorja shqiptare publikon foto të djalit të saj

jona-spahiu-e1468686308994-780x439.jpg

Moderatorja bukuroshe, Jona Spahiu solli në jetë djalin e saj, Raiden, në shtator të këtij viti. Ajo e ka ruajtur me shumë fanatizëm faktin e mospostimit të fotove të djalit në rrjete sociale, por tanimë Jona nuk i ka rezistuar fotove mjaft të ëmbla të Raiden.

Prezantuesja ka shpërndarë një foto të djalit për të gjithë admiruesit e saj, ku na ka mbushur zemrat plot dashuri. Ajo e ka veshur djalin shumë shik, me xhaketë të zezë dhe atlete Gucci.

Ndërkohë, Jona po shijon mëmësinë duke lënë paksa në rol të dytë karrierën si moderatore në ‘Digitalb’.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *