Moderatorja tregon emrin e deputetit të PD-së që ka flirtuar me të

Moderatorja e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, Ori Nebiaj, zbuloi një ngjarje lidhur me jetën e saj privat, që i kishte ndodhur në kohën kur ishte zëdhënëse e Partisë Demokratike.

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, për të mos humbur pikët e skuadrës në një nga lojërat e organizuara, moderatorja vendosi që të tregonte se cili nga deputetët e PD-së kishte flirtuar me të.

Duke sjell ndër mend kohën kur punonte si zëdhënëse për këtë parti, Ori tregoi se ishte “ngacmuar” nga deputeti Ervin Salianji.

Por asgjë nuk ndodhi mes dyshes dhe këtë e tregoi koha.

Lër një koment