fbpx

Mohoi rikthimin por u kap “mat” me Donaldin në Prishtinë, fansat “masakrojnë” Bora Zemanin

1638654935_unnamed.jpg

Vetëm pak kohë pasi Bora Zemani përmes një postimi tha se mes tij dhe Donaldit nuk ka një rikthim, dyshja u filmuan së bashku gjatë një mbrëmje në Prishtinë.

Pamjet bën xhiron e rrjetit dhe të shumtë ishin ata që iu gëzuan këtij “ribashkimi”, të cilin prej muajsh e kërkojnë në rrjete sociale.

Por për habi nuk është i vogël as numri që i është kthyer kundër Borës pas publikimit të videos.

Brenda 24 orëve të fundit, rrjeti po “zien” me kritika të ashpra kundrejt prezantueses.

Shumë ndjekës i kanë cilësuar të gjithë ngjarjet që kanë ndodhur gjatë muajve të fundit si një “lojë për vëmendje”, ndërsa nuk kanë nguruar t’i kujtojmë dhe romancën që lindi mes aktorit të humorit dhe këngëtares Beatrix Ramosaj gjatë kohës që ishin në Big Brother VIP.

“E ule veten”, “Lojë për vëmendje”, “Si mund t’i kthehesh një njeriu që të ka tradhtuar në sytë e botës”, janë disa nga komentet.

Ndërkohë dyshja nuk kanë reaguar akoma lidhur me pamjet dhe lajmet që kanë ‘pushtuar’ mediat.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303