20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Momente paniku në Shkodër, futbollisti humb ndjenjat

spot_img

Momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia – Bylisi. Futbollisti Andi Hadroj është përplasur kokë më kokë me Herald Markun dhe ka humbur për një moment ndjenjat.

Është dashur ndërhyrja e 2 stafeve mjekësore dhe ambulancës, që situata të qetësohej dhe për fat të mirë futbollisti është përmendur.

Menjëherë ai është nisur drejt spitalit me ambulancë për një kontroll më të detajuar. Ndërkohë, sfida ishte barazim 1 me 1.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat