32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Momenti emocionues kur Kapitenia takon të birin pas 6-muajsh në mision

spot_img

Nuk janë të shpeshta rastet kur një nënë shkon me mision në Afganistanin e largët.

Por, ky nuk është rasti i Kapitenes Ana Allani, e cila la djalin e saj 2-vjeçar për 6 muaj, duke shkuar me mision në Herat.

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka shkruan se nuk i ka mbajtur dot lotët.

Xhaçka në Facebook:

Emocion dhe krenari! Personalisht nuk i mbajta dot lotët! Kapitene Ana Allani u kthye në Atdhe pas 6 muaj shërbim në Herat dhe përqafimi i parë që ajo mori ishte nga djali i saj 2 vjeçar. Nënat Nën Uniformë Krenari Për FA (real-news.tv)

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat