fbpx

Monika Kryemadhi ‘ja merr valles me tigan në dorë’ në Jalë, video po bën namin

monika.png

“S’kam frikë nga COVID”. Kështu deklaroi pak ditë më parë Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cila ndodhet në Jalë me të rinjtë e LRI.

Monika Kryemadhi ka vendosur të zhvesh kostumin zyrtar dhe të veshë përparësen e të gatuajë dhe pastrojë.

Në një video që po qarkullon në media Kryemadhi shfaqet mes të rinjve duke gatuar, kërcyer, kënduar dhe larë enët.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303