fbpx

Monika niset me urgjencë në zyrën e Bashës, zbulohet arsyeja

bash.jpg

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka mbërritur para pak minutash në selinë blu, ku do të zhvillojë një takim me kryeopozitarin Lulzim Basha.

Në takim pritet të diskutohet mbi ecurinë e aksionit të opozitës, dhe rrugët për të rikthyer në normalitet situatën institucionale në vend.

Vijon…

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303