fbpx

Morena Taraku konfirmon publikisht lidhjen dhe tregon se është e lumtur

Ish-Miss Kosova, bukuroshja Morena Taraku, ka konfirmuar së fundmi se është në një marrëdhënie dhe është e lumtur për këtë gjë.

Nëpërmjet një postimi në Instastory:

Morena shkruan:

“Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot’, ka shkruar Morena, ndërsa nuk ka treguar asnjë detaj tjetër se kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën.

Para disakohësh Morena Taraku ka qenë e lidhur me miliarderin iranian, Sasha Sobhan, me të cilin i dha fund pak muaj pasi u zbulua nga mediat.